Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Anglicky-efektivně.cz
K Žižkovu 282/9
190 00, Praha 9
tel: +420 702 049 049 (Po-Pá)
napište nám
www.anglicky-efektivne.cz

ANKETA

Odkud jste o našem E-BOOKU dozvěděli?

Z internetu 4% Na doporučení kamaráda/kamarádky 87% Z letáku 5% Odjinud 3%

Vše o E-BOOKU a nákupu » Jak vznikl E-BOOK - Příběh
Jak vznikl E-BOOK

 

NÁŠ PŘÍBĚH O TOM KDO JSME A JAK VNIZKL NÁPAD NA NÁŠ E-BOOK

 

Všechno to začalo přemýšlením, proč spousta lidí, kteří se učí anglicky třeba i několik let, pořád anglicky neumí. Zajímalo nás, proč se někdo naučí anglicky za velice krátkou dobu a někdo jiný se učí anglicky několik let a neumí říct pomalu ani dobrý den. Možná si řeknete to co většina lidí, tedy že někdo prostě na jazyky má talent a někdo jiný zase ne. To jsme si původně také mysleli, ale náš výzkum ukázal úplně něco jiného.

 

Našli jsme totiž stovky lidí a zjistili jejich úroveň anglického jazyka.

 

Poté jsme velmi podrobně zkoumali:

  • Kdo se jak dlouho učil anglicky
  • Jakým způsobem se učil anglicky
  • Kdy byl zaznamenán větší pokrok a kdy stagnace
  • Z jakých materiálů se dotyčný člověk učil
  • A desítky dalších věcí

 

Naším výzkumem jsme zjistili jednu zajímavou věc. I když například dva různí lidé uměli gramatiku tak nějak průměrně, tak jeden z nich uměl celkově anglicky daleko lépe. Tedy mnohem lépe ovládal mluvení, čtení a daleko lépe rozuměl mluvenému slovu. A takto se to opakovalo téměř u každého.

Po dlouhém zkoumání jsme zjistili, že ti lidé, kteří uměli anglicky mnohem lépe (a to i přesto, že se mnohdy učili jazyk mnohem kratší dobu) splňovali tyto dvě hlavní kritéria:

  • Učili se pouze ty nejpoužívanější anglické slovíčka  
  • Výslovnost se učili (odposlouchali) přímo od rodilých mluvčích

 

V angličtině je zhruba 300 tisíc anglických výrazů. S různými složeninami a odvozeninami pak dokonce cca 600 000 výrazů. Avšak těch podstatnějších je už jen cca 100 tisíc.

 

Vyvinuli jsme tedy speciální program, který naskenoval desetitisíce anglických webů a seřadil statisíce anglických slovíček od těch nejpoužívanějších, až po ty nejméně používané. 

U každé testované osoby jsme udělali analýzu a zjistili, kolik slovíček testovaný člověk zhruba umí. Toto nám zabralo bohužel opravdu spoustu času, ale bylo to velmi důležité, protože díky tomu jsme zjistili, že tito testovaní lidé sice uměli několik tisíc slovíček, např. od 3 tisíc až do cca 20 tisíc slovíček, ale více než 70 % těchto slov se v používanosti (dle našeho programu) vyskytovalo právě až někde v rozmezí 15 000 - 300 000. Zbylých cca 30 % se pak vyskytovalo mezi 1 - 15 000 nejpoužívanějšími slovíčky.

Tak jsme určitému množství lidí dali k dispozici náš E-BOOK, kde se naučili těch prvních 5000 slov, které se dle našeho programu ukázali jako skutečně nejpoužívanější.

A co se stalo? Ukázalo se, že po naučeních těchto 5000 anglických nejčastěji používaných slov, se jejich angličtina zlepšila o více než 50 %. Najednou dokázali rozumět mluvenému slovu jak v přímé komunikaci, tak ve filmu nebo dokonce písničce. A taky najednou dokázali nejen lépe rozumět, ale i mluvit, což je nejdůležitější.

A výsledek našeho výzkumu nám taky ukázal, že člověk, který se naučil našich 5000 nejpoužívanějších anglických slovíček, uměl nakonec anglicky mnohem lépe než člověk, který sice uměl cca 18 tisíc slovíček, ale více než 70 % těchto slovíček se vyskytovalo (co se týče používanosti) až někde mezi cca 15 000 - 300 000.

Taky jsme ještě zkoušeli několik dalších desítek lidí naučit například jen 2000 nejpoužívanějších anglických slov, ale ukázalo se, že 2000 nebo i 3000 slov bylo bohužel málo. Proto jsme zvolili právě 5000 nejpoužívanějších anglických slov.

 

Chtěli jsme vytvořit něco, co by lidi skutečně naučilo anglicky, a to se nám podařilo :)

 

Konverzační EBOOK pro samouky

 

 

Původně jsme neplánovali nějaké vylepšování nebo aktualizaci, ale poté, co se našeho E-BOOKU prodalo více než 50 tisíc a taky jsme od vás dostali opravdu mnoho zpětné odezvy o tom, co bychom mohli na E-BOOKU zlepšit, opravit, změnit, doplnit či zmodernizovat, jsme změnili názor a celý E-BOOK jsme kompletně změnili, vylepšili, doplnili, aktualizovali, a hlavně taky zmodernizovali. Zabralo nám to bezmála půl roku každodenní práce, ale výsledek opravdu stojí za to a vy si tedy konečně můžete koupit tento nový vylepšený, doplněný, aktualizovaný a zmodernizovaný E-BOOK.

K tomu všemu jsme však přidali jeden skvělý doplněk, který jste po nás taktéž požadovali.

Tímto doplňkem je BONUS 2000 nejpoužívanějších anglických slov, pro podnikatele.

Tento BONUS je nyní k dispozici zdarma, ale pouze po omezenou dobu.

Poté bude cena E-BOOKU navýšena.

 

Jsme moc rádi, že můžeme pomáhat lidem naučit se anglicky a měnit tak jejich životy. Dostali jsme stovky děkovných emailů, kdy nám lidé děkovali, že díky našemu ebooku získali povýšení, lepší práci nebo se konečně domluvili v cizině. Za tyto děkovné emaily jsme moc rádi, protože právě toto je náš hnací motor.

Ještě jednou vám děkujeme a pokud budete mít jakékoli dotazy, tak se na nás můžete kdykoli obrátit.

 

Se srdečným pozdravem

Celý tým anglicky efektivně 

 


 

Naše sídlo a zároveň kancelář

K Žižkovu 282/9

190 00, Praha 9

Tel: 702 049 049

info@anglicky-efektivne.cz 

www.anglicky-efektivne.cz