Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Anglicky-efektivně.cz
Poděbradská 261/61
198 00, Praha 9
tel: +420 702 049 049 (Po-Pá)
napište nám
www.anglicky-efektivne.cz

ANKETA

Odkud jste o našem E-BOOKU dozvěděli?

Z internetu 4% Na doporučení kamaráda/kamarádky 88% Z letáku 5% Odjinud 3%

O nás » Náš tým
Náš skvělý tým

 

Náš tým se neskládá z lidí s nejrůznějšími vysokými školami a tituly, ale z lidí, kteří mají svojí práci jako hobby. Je to krásné v tom, že dělají svůj koníček, který by dělali tak či tak ve svém volném čase, a ještě ke všemu za něj dostávají zaplaceno. Naši lidé jsou do své práce zapálení a každý z týmu je stejně důležitým článkem. Správná spolupráce může fungovat pouze ve vzájemné symbióze.

 

Robin

Hlavní autor E-BOOKU a zakladatel celého projektu


 

Procestoval jsem už více než půlku světa. Při cestování hledám nejen zážitky a životní zkušenosti, ale taky při navštěvování různých zemí nacházím inspiraci pro tvorbu nejrůznějších webových projektů. Právě během návštěvy posledních několika zemí, jsem dostal nápad na tento E-BOOK.

 

 

Při cestování jsem totiž poznal lidi, kteří uměli anglický jazyk na různých úrovních. A i přesto, že značná část těchto lidí procestovala spousty zemí a v některých dokonce i chvíli žili, tak úroveň anglického jazyka se u každého velmi lišila. To ve mě vyvolalo zvědavost, čím to asi je, protože vzhledem k okolnostem by spousta těchto lidí měla být ve znalosti cizího jazyka na stejné úrovni. Tak jsem po návratu do České republiky začal pátrat, abych tomu přišel na kloub. Po usilovné práci jsem nakonec přišel na to, jak se skutečně učit anglicky efektivně

Více se můžete dozvědět v naší sekci: Jak vznikl náš E-BOOK

 

 

Nikol

Specialistka na on-line a off-line marketing


Nikol - Specialistka na on-line a off-line marketing

Marketing mě nadchl díky jedné knize, která určila mojí další cestu. Mám přečteno stovky knih a za sebou desítky školení, ale hlavně mám vše vyzkoušeno za léta praxe.

 

Nejdříve jsem začínala u on-line marketingu, protože tam je vše lépe měřitelné a výsledky jsou vidět ihned. Po několikaletých zkušenostech jsem se zdokonalila i v off-line marketingu a nyní se oba snažím kombinovat pro dosažení co nejlepších výsledků.

 

Ve volném čase se věnuji grafice, psychologii a taky marketingu. To je prostě můj koníček a jsem ráda, že tento koníček mám i jako práci.

 

 

Danielle

Naše rodilá mluvčí


Danielle - Rodilá mluvčí

 

Danielle neumí ani slovo česky, takže vám její sdělení přeložíme:

 

Práce na E-BOOKU byla hodně náročná, ale myslím, že výsledek stojí za to. Do České republiky jsem přicestovala se svojí kamarádkou. Moc se mi líbí nejen Praha s jejím nádechem historie, ale také okolní města, které jsem měla možnost navštívit. Dvakrát až třikrát týdně také vyučuji na jedné soukromé škole v Praze.

 

Ve volných chvílích navštěvuji nejrůznější akce a velmi ráda poznávám nové lidi i české zvyky a tradice.

 

 

 

Lukáš

Zákaznická podpora (Online chat, Emaily, Telefony)


Lukáš - Zákaznická podpora

Mým posláním je být vám k dispozici nejen v pracovní době od 8:00 do 17:00, ale pokud možno vám chci být nápomocen i mimo pracovní dobu. Takže proto mě uvidíte v dolním pravém rohu na chatu online, třeba i v 8 hodin večer.

Veškeré emaily, telefony a komunikaci na live chatu mám na starosti já.

 

Proč mě tato práce baví? Protože nemusím být vázán na jedno místo, ale svou práci mohu dělat odkudkoli. K práci mi jen stačí notebook nebo telefon.

Taky mě motivuje to, že jste semnou spokojení, protože mi 99 % z vás uděluje po skončení online chatu skvělé hodnocení.

 

 

 

Markéta

Specialista na SEO, PPC, UX analýzu, Copywriter


Markéta - Specialistka na SEO,PPC, UX analýzu, Copywriter

 

Vždy mě bavily věci ohledně grafiky, marketingu a reklamy. Postupně jsem se zaměřila na některé specifické odvětví, protože v ČR ještě před pár lety nebylo moc lidí, kteří by dobře uměli SEO, správu PPC kampaní, Copywriting nebo UX analýzu.

 

Postupem času sem se v tom stala velmi dobrá a baví mě na tom to, že to není rutina, protože se tyto věci neustále mění a vyvíjí kupředu, a proto se musím neustále učit novým věcem.

 

Zkrátka spousta věcí, která platila nebo fungovala před 5 lety, dnes již neplatí.

 

 

Ondra

Moderátor české dabingu a překladatel


Ondra - Moderátor českého dabingu

Robin si mě našel díky mé (nyní již bývalé) práci v jednom českém rádiu. Moc se mu líbil můj hlas a nabídl mi spolupráci na jeho projektu. Tuto spolupráci jsem rád přijal.

 

Mám na starosti nejen překlad z angličtiny, ale i český dabing a taky kontrolu správnosti u jednotlivých překladů a spousty dalších věcí.

 

Ve volném čase rád cestuji, sleduji zahraniční seriály, ale ze všeho nejraději moderuji a taky se velmi rád neustále posouvám vpřed.

 

 

 

Libor

Střihač + Audio technik + Programátor


Libor - Střihač, Audio technik, Programátor

 

Na starosti mám vše ohledně audia. Nahrávání ve studiu, střih, úpravy veškerých nahrávek a tvorbu jednotlivých audio stop v anglické i české verzi. Nakonec se veškeré audio stopy musí také vyčistit, aby pokud možno co nejméně byl slyšet šum v pozadí.

 

Ve volném čase se rád zabývám programováním, tvorbou aplikací, fotografováním a překlady anglického jazyka.

 

 

 

  

Klára

Grafička


Klára - Grafička

S grafikou jsem začínala jenom tak ze zvědavosti, ale postupem času sem zjistila, že se lidem mé výtvory opravdu líbí. Až přišly první nabídky, tak mi došlo, že se tímto můžu a chci živit, protože mi bylo mnohokrát řečeno, že na to mám zkrátka talent.

Taky se mi líbí, že neustále musím sledovat vývoj a pracovat na sobě, protože jinak grafika vypadala v roce 2005, jinak v roce 2010 a zcela jinak v roce 2018. A grafik musí jít s dobou.

Celou grafiku e-shopu, veškeré bannery, obálku ebooku, pozadí uvnitř ebooku a další grafické prvky, jsem vytvořila já. Tak věřím, že se vám to líbí a budete s ebookem spokojeni.

 

 

 

Hledáme posily do našeho týmu.  

 

Více se dozvíte v sekci: Volná místa

 

 

Naše sídlo a zároveň kancelář

Poděbradská 261/61

198 00, Praha 9

Tel: 702 049 049

info@anglicky-efektivne.cz 

www.anglicky-efektivne.cz