Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Anglicky-efektivně.cz
K Žižkovu 282/9
190 00, Praha 9
tel: +420 702 049 049 (Po-Pá)
napište nám
www.anglicky-efektivne.cz

ANKETA

Odkud jste o našem E-BOOKU dozvěděli?

Z internetu 4% Na doporučení kamaráda/kamarádky 87% Z letáku 5% Odjinud 3%

O nás » Volná místa

Vážení zájemci,

jelikož jsme měli obrovský úspěch s naším konverzačním E-BOOKEM s názvem 5000 nejpoužívanějších anglických slov, kterého se prodalo více než 50 tisíc kusů a nyní již prodáváme zcela přepracovaný, doplněný, aktualizovaný a zmodernizovaný konverzační E-BOOK, navíc doplněný o BONUS 2000 nejpoužívanějších anglických výrazů pro podnikatele, tak do našeho mladého a dynamického týmu, hledáme posily na pozice Operátor/ka zákaznické podpory.

 

 

POZICE: Operátor/ka zákaznické podpory


 

Jelikož je naší největší prioritou spokojený zákazník, tak hledáme dalšího operátora/operátorku pro zákaznickou podporu pro náš ONLINE CHAT. Náš nynější operátor zákaznické podpory je již teď plně vytížen, protože má na starosti vyřizování veškerých požadavků a dotazů zákazníků přes email, telefon i ONLINE CHAT. Jelikož máme neustále větší a větší návštěvnost a s tím stoupají i objednávky, a hlavně počet dotazů od zákazníků přes ONLINE CHAT, tak si chceme zachovat dobrou pověst v rychlých odpovědích zákazníkům přes online chat, který se nachází v pravém dolním rohu obrazovky.

 

NÁPLŇ PRÁCE

Vaší náplní práce bude zodpovídání dotazů všech zákazníků, kteří napíšou do našeho online chatu, který se nachází v pravém dolním rohu obrazovky. K tomu potřebujete pouze váš počítač nebo mobil s připojením k internetu. Proto je důležité, abyste byli online nejen v naší pracovní době, ale i mimo pracovní dobu. 

Výhoda této práce je, že jí můžete dělat opravdu odkudkoli z České republiky nebo dokonce ze světa. Avšak v případě světa je vhodné, aby v dané zemi bylo stejné nebo velmi podobné časové pásmo jako v České republice. Potřebujete pouze připojení k internetu a počítač nebo mobil. Nejlépe samozřejmě obojí. Další výhoda je, že výše odměny bude záležet pouze na vás, protože máte opravdu velký prostor k proaktivnímu přístupu k návštěvníkům, a tedy k potencionálním zákazníkům našeho E-BOOKU.

 

POŽADUJEME

 • Samostatnost, spolehlivost
 • Příjemné vyjadřování
 • Schopnost rychlého psaní na klávesnici na PC i v mobilu
 • Ochota zákazníkovi co nejlépe poradit
 • Být na chatu online nejen v pracovní době, ale co nejvíce i mimo pracovní dobu.
 • V pracovní době být online na PC/Notebooku (kvůli lepší přehlednosti a rychlejším reakcím při chatovaní s více zákazníky najednou) a mimo pracovní dobu alespoň na mobilu
 • Ochotu naučit se vše o našem E-BOOKU, abyste zákazníkovi dokázali rychle a správně poradit

 

NABÍZÍME

 • Flexibilní pracovní dobu
 • Práce odkudkoli na světě (důležité je pouze to, abyste byli na našem chatu co nejdéle online)
 • Motivující platové ohodnocení (výše odměny bude záviset jenom na vás)

 

VLIV NA VÝŠI ODMĚNY BUDE MÍT

 • Délka doby, po kterou budete na chatu online
 • Hodnocení spokojenosti s odpověďmi (uděluje návštěvník/zákazník po skončení chatu)
 • Doba reakce na dotazy zákazníků
 • Počet uskutečněných chatů se zákazníky
 • Další faktory jako např. Kolik návštěvníků, kteří s vámi chatovali, poté objednali E-BOOK

 

Místo pracoviště: Odkudkoli z ČR nebo i ze světa

 

Tato práce (pozice) je vhodná také pro lidi, kteří z nějakého důvodu musí být pořád doma. Ať už kvůli zdravotnímu postižení nebo z důvodu mateřské dovolené či jiných důvodů. Je zde totiž jasný předpoklad, že člověk, který bude odpovídat (návštěvníkům e-shopu) z domu ze stolního PC nebo notebooku, bude poskytovat mnohem rychlejší a kvalitnější odpovědi než člověk, který bude odpovídat (návštěvníkům e-shopu) z mobilu. Je totiž běžné, že budete chatovat třeba i s 5 nebo 12 zákazníky najednou.

 

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

 

Pokud vás naše nabídka zaujala, tak nám napište na info@anglicky-efektivne.cz